حریم خصوصی

موارد کلی

شرایط استفاده مربوط به وب سایت شرکت توسعه امن کیان (تاکیان) می باشد. با استفاده از این وب سایت، شما می‌پذیرید که این شرایط استفاده را قبول دارید و آن‌ها را رعایت می‌کنید. 

حقوق مالکیت معنوی

حقوق مالکیت معنوی برای همه متون، طرح‌ها، خبرنامه ها، تصاویر، ویدئو‌ها، عکس‌ها، داده‌ها، نام‌های تجاری، نام‌های دامنه، برندها، لوگوها و دیگر اجزای این وب سایت محفوظ است و این حقوق متعلق به تاکیان است. هرگونه ذخیره، بازسازی، تغییر، انتشار، توزیع، انتقال و یا فروش اطلاعات ارائه شده در این وب سایت و یا انتقال این اطلاعات به طرف ثالث بدون اجازه کتبی قبلی از تاکیان ممنوع است، و هیچ گونه حقوقی در این باره بدون اجازه کتبی قبلی به طرف ثالث اعطا نخواهد شد.

موارد ممنوعیت استفاده از وب سایت

افزون بر موارد فوق، شما می‌پذیرید که:

اطلاعات شخصی

تاکیان هیچ‌گونه اطلاعات شخصی را جمع‌آوری نمی‌کند، مگر آنکه این اطلاعات با خواست شخص فراهم شده باشد. با پر کردن و ارسال فرم مشارکت و یا فرستادن یک ایمیل، بازدیدکننده این اجازه را به تاکیان می‌دهد که اطلاعات شخصیش در یک پایگاه داده در تاکیان به منظور فهرست‌گیری خودکار از کاربران، مدیریت مشتریان، بازارپژوهی، و امور پستی ثبت کند. برای این اهداف، اطلاعات فراهم شده می‌تواند در اختیار بنگاه‌های تجاری طرف قرارداد با تاکیان قرار گیرد. شما این حق را دارید که اطلاعات شخصی خود را مرور کرده و در صورت لزوم به تصحیح آن بپردازید. شما این حق را دارید که بدون صرف هزینه با پردازش اطلاعات شما برای اهداف بازاریابی مستقیم مخالفت کنید. شما می‌توانید درخواست مرور و اصلاح اطلاعات خود و یا درخواست مخالفت با پردازش داده‌هایتان را از طریق ایمیل به info[at]takian.ir بفرستید.

گردآوری خودکار اطلاعات غیرشخصی 

تاکیان می‌تواند اطلاعات بی‌نشان و یا داده‌های انبوهی را که ماهیتاً غیرشخصی هستند، گردآوری کند؛ برای مثال نوع مرورگر شما یا آی.پی. آدرس شما، سیستم عامل مورد استفاده شما، نام دامنه وب سایتی که شما را به وب سایت تاکیان هدایت کرده و ...

کوکی‌

وقتی شما در حال مرور این وب سایت هستید، پرونده‌هایی که اصطلاحاً «کوکی» نام دارند بر روی رایانه شما ذخیره می‌شوند. این داده‌ها به ما کمک می‌کنند تا وب سایت خود را مطابق میل و دلخواه بازدیدکنندگان بسازیم. بیشتر مرورگرهای وب به شما این امکان را می‌دهند که کوکی‌ها را از روی دیسک سخت خود پاک کنید، از پذیرش کوکی‌ها سرباز زنید، و یا پیش از نصب هریک از این کوکی‌ها، یک پیام هشدار دریافت کنید. اگر شما با استفاده این کوکی‌ها در یک بازدید از این وب سایت موافقت کنید، این کوکی‌ها ممکن است در بازدیدهای آتی شما از این وب سایت مورد استفاده قرار گیرند.

اطلاعات روی وب سایت

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت ممکن است شامل نقص مختلف باشد. تاکیان هیچ مسئولیتی را در قبال مناسب بودن، قابل اطمینان بودن، به هنگام بودن و یا دقیق بودن این اطلاعات نمیپذیرد. این اطلاعات بدون هیچ گونه ضمانتی تهیه و یا بازسازی شده اند. تاکیان همچنین هیچ گونه مسئولیت در قبال بروز ویروس در وبسایت بر عهده نمیگیرد، هرچند که اقدام‌های احتیاط آمیزی را در این خصوص برداشته است؛ با این حال، از قبول هرگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب و یا خسران وارده توسط ویروس سر باز میزند. تاکیان همچنین این حق را برای خود محفوظ میداند که اطلاعات روی وب سایت را در هر زمانی که بخواهد، تغییر دهد.

پیونددهی به دیگر وب سایتها

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایتهای دیگر و صفحات دیگر طرفهای ثالث و یا دیگر طرفها باشد، و یا به وب سایتها و یا صفحات دیگر به نوعی دیگر ارجاع داده باشد. تاکیان هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و یا ویژگیهای این وب سایتها و صفحات وب ندارد. قراردادن پیوندها از جانب تاکیان به هیچ عنوان متضمن تأیید محتوای آن وب سایتها یا صفحات وب نیست.

پیونددهی به وب سایت تاکیان

پیوند دادن به وب سایت تاکیان تنها در صورتی مجاز است، که آن پیوندها به صفحه اصلی وب سایت یا صفحات اصلی لیست شده در منوها منتهی شوند. پیونددهی به ژرفای وب سایت و سایر صفحات داخلی بدون اجازه کتبی قبلی از تاکیان ممنوع است. همچنین استفاده و گنجاندن این وب سایت در دیگر وب سایتها و یا در دیگر اجزای اشخاص ثالث (برای مثال، به وسیله پیونددهی درونی، درقالب گذاری و یا به دیگر طرق) ممنوع است.